Ющенко викликав Черновецького на килим. Без пісень і інших фокусівФото ТСН
Президент Віктор Ющенко наступного тижня проведе спеціальну нараду щодо ситуації в Києві.

Про це повідомив у четвер глава президентського Секретаріату Віктор Балога.

На нараді передбачається заслухати звіт керівництва Київської міської державної адміністрації, голів районних держадміністрацій щодо стану справ у столиці.

За словами Балоги, президент зажадав критичного і всебічного аналізу процесів у економічному, соціальному та політичному житті Києві.

Ющенко хоче особисто почути від столичної влади висновки щодо виконання нею бюджету, фінансування програм життєдіяльності мегаполісу, розвитку інфраструктури міста, взаємин із малим і середнім бізнесом. Буде заслухано обґрунтування останніх ініціатив КМДА із запровадження нових місцевих податків і зборів, які викликали різкий негативний резонанс у киян.

Балога наголосив, що "розмова з усього комплексу питань функціонування Києва як столиці буде неупередженою, принциповою та жорсткою".

"Жодного популізму, прожектерства, проповідей і лірики - тільки мова аргументів. Глава держави готовий дати чітку оцінку стану справ у столиці. Застерігаю міську владу від спроб організувати псевдо-мітинги про псевдо-підтримку, такі фокуси тут не справляють ніякого враження", - попередив Балога.

"До участі в нараді, ймовірно, будуть запрошені керівники правоохоронних і контрольних органів, адже Київ за кількістю публікацій у ЗМІ про зловживання і корупцію веде сумну першість в Україні. За підсумками цієї зустрічі у Президента, не виключено, будуть прийняті адекватні рішення тільки з однією метою - допомогти столиці позбутися проблемних зон", - підкреслив Глава Секретаріату.

Як відомо, мер Києва Леонід Черновецький до 21 березня перебуває у відпустці, лікується за кордоном.

Українська правда

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ