Тарифи на компослуги у столиці підвищать з 1 червняЗ 1 червня 2009 року відбудеться перший етап підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у Києві.

Про це у п'ятницю заявив виконуючий обов'язки голови Київської адміністрації Анатолій Голубченко, повідомляє УНІАН.

"Учора було прийнято рішення про скасування мораторію (на підвищення тарифів на послуги ЖКГ). Тобто депутати Київради сказали: так, можна приводити тарифи до економічно обґрунтованих - приводь, владо, будь ласка, тарифи до економічно обґрунтованих", - сказав Голубченко.

Він наголосив, що тарифи на компослуги підніматимуть "уповільнено, поетапно, із одночасним забезпеченням соціального захисту населення".

У зв'язку з цим, за словами Голубченка, найближчим часом вийде відповідне розпорядження КМДА про поетапне приведення тарифів на послуги ЖКГ до економічно обґрунтованих.

"Але воно буде дуже помірковане, дуже м'яке і матиме декілька етапів: три або чотири - і обов'язково будуть виділені особливі пункти із соціального захисту", - запевнив Голубченко.

Він пояснив, що розпорядження буде видано до 1 травня, далі упродовж одного місяця воно буде розміщено на офіційному сайті КМДА, вступить у силу з 1 червня, а, відповідно, квитанції з новими тарифами до споживачів надійдуть вже у липні.

За словами Голубченка, етапи підвищення тарифів триватимуть упродовж поточного та першої половини наступного року.

Говорячи про конкретні коефіцієнти підвищення, виконуючий обов'язки мера зазначив, що це відбуватиметься для кожних споживачів по-різному.

Як відомо, 23 квітня, депутати Київської міської ради скасували мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги у Києві та надали повноваження щодо здійснення тарифної політики в місті Київській міській державній адміністрації.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ