Ексклюзив від Черновецького за 1000 гривеньФото www.liveinternet.ru
На особистому сайті мера Києва Леоніда Черновецького з'явилась іще одна вкладка "Особисте листування".

У ній розміщені шість листів, написаних рукою столичного градоначальника.

Однак просто прочитати листи на сайті не можна. Як і низка попередніх послуг, така "радість" не безкоштовна. Проте поряд із можливістю споглядати за гроші ексклюзивні фото родини Черновецьких, чи читати в он-лайн режимі черговий опус мера, небідні і не скупі люди зможуть "насолоджуватися" електронними копіями листів на жовтому папері. 

Так виглядає "ексклюзив" від Черновецького. Лист розпочинається словами: "Мамочка Дорогая! Здравствуй! Высылаю тебе в этом письме доку". Однак, щоб прочитати далі, треба викласти кругленьку суму грошей

"У цьому розділі розміщені ексклюзивні матеріали, які ніде не публікувались. Ви можете придбати копії листів мого особистого листування, оплативши їх вартість", йдеться в супровідному повідомленні.

Далі йде розповідь, як і де можна заплатити за лист мера. Для того, щоб долучитися до "ранньої творчості" Черновецького доведеться викласти 1000 гривень. Скопіювати лист можна буде упродовж 24 годин після оплати.

Почитати листування мера можна за 1000 гривень  
Серед 6 розміщених на сайті листів, 4 адресовані матері, один Ірочці та один Шурі. Крім того, як зазначається на сайті, гроші підуть у благодійний фонд "Соціальне партнерство".  

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ