Тимошенко закликає киян не платити за космічними тарифамиФото Ліги
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликає киян сплачувати за житлово-комунальні послуги за старими тарифами.

Про це вона заявила у п'ятницю, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Тимошенко наголосила, що уряд зупинив дію постанов КМДА №516, 518, 520 від 29 квітня 2009 року щодо підвищення тарифів у зв'язку з тим, що тарифи для киян підвищені з суттєвим порушенням чинних законів і нормативних актів та без економічного обґрунтування.

За її словами, про необґрунтованість тарифів свідчить звіт спеціальної урядової комісії, яка вивчала законність рішень КМДА про підвищення тарифів для населення на тепло, гарячу і холодну воду, утримання і експлуатацію житла тощо.

Тимошенко наголосила, що рішення Кабміну починає діяти з моменту прийняття та додала, що кияни повинні платити за житлово-комунальні послуги за старими тарифами.

"Виставляння нових необґрунтовано завищених тарифів буде порушенням закону, і кияни не зобов'язані ці нові тарифи оплачувати", - сказала Тимошенко, пише УНІАН.

При цьому, за словами прем'єра, всі підприємства, які здійснюють надання житлово-комунальних послуг, зобов'язані зробити перерахунок коштів тим громадянам, які вже сплатили за житлово-комунальні послуги за новими тарифами.

Юлія Тимошенко також повідомила, що уряд направить матеріали до Генеральної прокуратури з метою встановлення посадових осіб, причетних до прийняття незаконних рішень щодо підвищення тарифів.

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ