Київрада встановила монополію на ритуальні послуги


Надання ритуальних послуг у столиці "є виключною компетенцією комунальних підприємств".

Про це йдеться у рішенні Київради "Про питання діяльності ритуальної служби Києва", опублікованому у муніципальній газеті "Хрещатик", повідомляє УНІАН.

Згідно з документом, надання окремих ритуальних послуг може здійснюватися суб'єктами господарювання інших форм власності "за договорами, укладеними з ритуальною службою, на період роботи тимчасової контрольної комісії та визначення такого переліку встановити мораторій на підписання комунальними підприємствами будь-яких договорів з цих питань".

Згідно з документом, рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Як відомо, рішення "Про питання діяльності ритуальної служби Києва" Київрада прийняла 18 червня. За нього проголосували 84 з 117 присутніх в залі депутатів.

Тоді ж було створено Комісію з вивчення ситуації, що склалась в сфері надання ритуальних послуг у Києві.

Комунальні підприємства з надання ритуальних послуг ("Підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління", Київське комунальне автотранспортне підприємство №2737, Комунальне підприємство з переробки нерудних будівельних матеріалів Головного управління ритуальних послуг КМДА) перебувають у скрутному матеріальному становищі.

Це пояснюється відсутністю замовлень від Спецкомбінату на виготовлення ритуальної продукції та надання послуг через надання переваги суб'єктам господарювання не комунальної форми власності шляхом укладання з ними відповідних договорів.

Тому, на переконання столичних депутатів, встановлення мораторію на період роботи тимчасової комісії є необхідним заходом.

24 червня Антимонопольний комітет України заявив, що офіційно рекомендує Київській міській раді утриматися від введення в дію прийнятого 18 червня рішення, яким передбачалося визначити, що надання ритуальних послуг є виключною компетенцією комунальних підприємств.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ