Лише 20% киян заплатили за новими тарифами на компослугиСтаном на 21 липня лише 20 % киян заплатили за новими тарифами за надані послуги житлово-комунального господарства.

Про це заявив начальник Головного управляння житлового господарства КМДА Володимир Стороженко, пише Київ.proUA.com з посиланням на "Українські новини".

За його словами, такий рівень розрахунків за послуги є рекордно низьким, що негативно впливає на роботу ЖЕКів.

Водночас Стороженко закликав місцевих жителів платити за підвищеними з 1 червня тарифами.

"Шановні кияни, ми сьогодні - житлові організації - є заручниками, але я б просив, щоб все-таки сплатили квартирну плату і комунальні послуги", - сказав він.

За словами начальника головуправління ЖКГ, у випадку скасування підвищених тарифів судом або президентом, мерія здійснить перерахунок коштів для всіх, хто заплатили за новими тарифами, у наступному місяці.

Однак він висловив сумнів щодо скасування тарифів, адже для цього, на його переконання, немає жодних юридичних підстав.

Як відомо, Кабінет міністрів на засіданні 17 липня прийняв рішення призупинити підвищення Київською адміністрацією тарифів на комунальні послуги для населення і юридичний осіб із 1 червня.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала киян сплачувати за житлово-комунальні послуги за старими тарифами.

Згодом мер Києва Леонід Черновецький заявив, що призупинення Кабміном дії нових тарифів Київської міської державної адміністрації є незаконним і зроблено в передодні президентських виборів в Україні.

Згодом міністр із питань ЖКГ Олексій Кучеренко закликав киян не платити за новими тарифами за утримання житла, однак, за його словами, варто платити за воду та електроенергію, особливо "у випадку, коли погрожують відключенням".

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ