У серпні кияни можуть лишитися без водиЗ 5 серпня жителі столиці можуть залишитися без холодної води.

"Київенерго" погрожує відключити "Київводоканалу" насосні агрегати через заборгованість, повідомляє прес-служба "Київенерго".

Компанія звернулася до "Київводоканалу" з вимогою укласти договір щодо експлуатації насосного обладнання для підкачування холодної води та сплати боргу у розмірі 50 мільйонів гривень за його використання.
"У разі відмови "Київводоканалу" виконувати вимоги законодавства, "Київенерго" буде вимушена з 5 серпня відключити насосні агрегати", - кажуть у прес-службі.

Витрати на експлуатацію насосного обладнання для підкачування холодної води закладені в тарифі на воду, який сплачують споживачі, зауважують у "Київенерго".

Однак "Київводоканал" тривалий час не перераховує енергокомпанії ці кошти за послуги, хоча справно отримує їх від населення.

За словами голови правління "Київенерго" Едуарда Соколовського, ситуація із тривалою заборгованістю зачіпає інтереси акціонерів "Київенерго", головним із яких є держава. Таким чином, значні збитки несе не тільки столична енергокомпанія, але й держава.

"Насоси запрацюють тільки з моменту вирішення питань оформлення актів виконаних робіт з боку "Київводоканалу" за три з половиною роки, укладення нового договору та сплати боргу", - заявив Соколовський.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ