З 1 жовтня пільговики не їздитимуть в метро безкоштовно?Комунальне підприємство "Київський метрополітен" має намір призупинити безкоштовне перевезення пільговиків з 1 жовтня 2009 року у разі невиплати йому Кабміном компенсацій за їхнє перевезення.

Про це профспілкова організація підприємства заявила під час зустрічі із прем'єр-міністром Юлією Тимошенко у середу, повідомляє прес-служби метрополітену.

"У разі, якщо відповідне фінансування не буде надане, ми будемо змушені призупинити перевезення пільговиків уже починаючи з 01.10.2009 року", - йдеться в повідомленні.

Керівництво підприємства нагадало, що тільки за вісім місяців поточного року метро перевезло понад 73 мільйони пільговиків та до кінця року планується перевезти ще не менше 40 мільйонів пасажирів пільгових категорій.

Розрахункова втрата доходів в 2009 році від застосування пільг наданих державою складає 127,5 мільйона гривень, проте на 2009 рік для "Київського метрополітену" передбачено компенсацію пільгового проїзду лише 16,5 мільйона гривень. Фактично на сьогоднішній день отримано 14,6 мільйона гривень, йдеться в повідомленні.

На думку керівництва підземки, неповний обсяг компенсацій створює напружену фінансову ситуацію на підприємстві, що у результаті не в змозі забезпечити належний рівень безпеки перевезень.

Тому підприємство закликало прем'єра Юлію Тимошенко погасити заборгованість розміром 68,8 мільйона гривень за виконане в січні-серпні перевезення пільговиків, а на вересень-грудень передбачити ще 44,1 мільйона гривень.

За підсумками зустрічі сторони домовилися, що до кінця року Кабмін виділить з Державного бюджету комунальним транспортним підприємствам міста 80 мільйонів гривень, у т.ч.,  КП "Київський метрополітен" - 30 мільйонів гривень,  КП "Київпастранс" - 50 мільйонів гривень.

Окремим пунктом у протоколі зустрічі записано виділення 40 мільйонів гривень з міського бюджету.

"Українська правда. Київ"

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ