Черновецький вирішив забетонувати Київ?


Команда мера Леоніда Черновецького планує забудувати готелями десятки парків та зелених зон Києва.

Про це заявив депутат від БЮТ Сергій Мельник, повідомляє прес-служби Блоку.

Він нагадав, що Київради 17 вересня затвердила схему розташування готелів у Києві до 2020 року, згідно з яким планується просто "забетонувати" столицю.

За словами Мельника, згідно з додатком до цього рішення під загрозу забудови потрапили "Бабин Яр", парк "Дружби народів", парк "Дубки", "Наводницький", парк "Березовий гай", територія біля Дендросаду, зелена зона поруч проспекту Академіка Паладіна та інші.

"БЮТ не може підтримати таке суцільне бетонування зелених зон Києва командою Черновецького. Особливо під прикриттям благородної ідеї підготовки столиці до Євро. Адже до 2012 року перспективна команда мера запланувала звести 55 нових готелів, а потім - ще 202 готелі до 2020 року, левова частка яких й забетонує парки Києва", - обурився депутат.

Мельник додав, що у наданих депутатам документах по схемі розташування готелів під час сесії була відсутня адресна програма новобудов. І роздали його лише після вимоги депутатів.

"Очевидно, що ніхто не збирався роздавати депутатам цей додаток. Адже після першого ж погляду на адреси стало зрозуміло, що Черновецький вирішив забетонувати готелями не лише весь центр, але й парки столиці", - наголосив Мельник, додавши, що БЮТ не голосував за таке рішення.

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ