Черновецький видав третю книжку. Тепер розкаже, як досягти успіхуФото з сайту Черновецького
Уже на наступному тижня вийде у світ третя книга Леоніда Черновецького - "Історія успіху", у якій київський мер описав історію свого життя, розповів про стосунки в сім'ї, передав свої переживання як людини, політика і бізнесмена.

Відповідне повідомлення розміщене на сайті Черновецького.

За словами самого автора, його книга узагальнила досвід 15-річної успішної роботи в бізнесі і містить рекомендації для тих, хто теж хоче стати успішним.

Починається "Історія успіху" з міркувань про минуле.

"Ніколи не потрібно забувати себе колишнього. У людини, яка вміє мислити, робити висновки і приймати рішення, ніколи немає і не може бути минулого життя, минулого часу. Життя одне, і кожен прожитий рік - це лише набуття досвіду, який допомагає в подальшому житті і дозволяє кожен наступний її етап проживати гідно", - пише мер.

У першій частині книги під назвою "Службовець" Черновецький розповідає про найважчих роках свого життя, період становлення від випускника Харківського юридичного інституту до заступника проректора Київського державного університету.

Друга частина "Мільйонер" розповідає про те, як зароблялися перші гроші, і в який момент автор відчув себе багатою людиною.

Третя частина "Політик" присвячена роботі Черновецького у Верховній Раді.

"Коли я йшов у Верховну Раду, то хотів усього лише створити справедливу й добру владу для людей. Хоча ще два роки тому, в 1994 році, в одній із розмов було порушено тему про моє можливе депутатство. Але тоді я сказав: "У цей бруд лізти не буду!". Я і без політики займався благодійністю, тобто громадською діяльністю, вважаючи, що роблю все можливе для людей, які потребують допомоги", - починає мер свою розповідь про шлях в політику.

Закінчується розділ виборами київського міського голови в 2006 році і перемогою.

Остання частина "Мер" розповідає про останні роки роботи на посаді міського голови. Це найбільший розділ, де написано дуже багато - і про політику, і про те, чому підвищено тарифи на компослуги, і як наповнюється бюджет, і як проходить робочий день, повідомляє сайт Черновецького.

Як відомо, перша книга Черновецького, "Сповідь мера", вийшла в 2008 році. Презентація другої книги, що отримала назву "Як стати мільйонером?", пройшла в березні 2009 року.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ