Столичний мер пропонує киянам зіграти у "Хрещатик" і "Столицю"



Ех! Зіграємо!! Фото ТСН
Київська міська адміністрація готує запуск миттєвої муніципальної лотереї. Зокрема, планується створити три види лотерейних квитків: "Хрещатик", "Мій Київ" і "Столиця", вартістю 5, 10 і 20 гривень відповідно, пише "Деловая столица".

За словами радника мера Марти Гримської, створена мерією робоча група уже вийшла на заключний етап розробки відповідного проекту розпорядження КМДА, а мер Леонід Черновецький підпише його найближчим часом.

"Поширювати їх (лотерейні квитки) планується через кіоски КП "Київпастранс" і каси КП "Київський метрополітен". У міський бюджет буде перераховуватися 20% прибутку від реалізації даного проекту", - сказала Гримська.

За інформацією видання, для реалізації задуманого столичні чиновники уклали договір із ЗАТ "Патріот", що, "крім юридичного прикриття і досвіду організації лотереї, повинне надати фінансові ресурси для запуску проекту".

До серпня минулого року ця компанія входила у сферу впливу Приватбанку, у відділеннях якого і поширювалися її квитки.

Нині компанію контролює російський бізнесмен Оле Бойко, якому раніше в Києві належали казино "Салют", River Palace і мережа гральних закладів "Метро-Джекпот".

У ЗАТ підтвердили участь у проекті мерії, але відмовилися оголосити його нюанси (частка виторгу, розміри виграшів тощо), відзначає видання.

Водночас у "Патріоті" повідомили, що ексклюзивним дистриб'ютором муніципальної лотереї виступить столичне ТОВ "Шанс Україна".

За даними видання, ця компанія належить синові депутата ВР від фракції БЮТ Віталія Коржа - Юрієві Коржеві і спеціалізується на організації азартних ігор і букмекерської діяльності в інтернеті.

Варто відзначити, що буквально рік тому і ЗАТ "Патріот", і ТОВ "Шанс Україна" фігурували в чорних списках Київської адміністрації в числі фірм, із засиллям ігрових автоматів яких активно бороли міські чиновники.

Як відомо, в Україні з 25 червня діє закон про заборону грального бізнесу, проте лотерея не вважається гральним бізнесом і не підпадає під заборону.

Раніше мер Леонід Черновецький планував влаштовувати розіграші лотереї на те, щоб проїхатися на його Роллс-Ройсі чи броньованому "Мерседесі", або просто обійнятися чи поцілуватися з ним.  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ