Черновецький хоче доплату за вислугу років?У Київраді є підготовлений проект рішення про виплату меру Києва Леоніду Черновецькому надбавки до зарплати за вислугою років.

Про це в ефірі Шустерlive у п`ятницю заявив лідер однойменного блоку в Київраді Віталій Кличко, посилаючись на відповідний пункт порядку денного сесії.

При цьому він попросив ведучого зачитати пункт другий порядку денного сесії Київради 14 жовтня, який був затверджений і розданий депутатам.

"Пункт другий. Про виплату Черновецькому Л.М. надбавки за вислугою років", - зачитав ведучий Савік Шустер.

При цьому Кличко нагадав, що мер обіцяв працювати за 1 гривню, оскільки є одним з найбагатших людей у світі.

"Чи отримую я взагалі зартплату в Київраді? Я отримую 1 гривню зарплати рівно з моменту, коли я прийшов на роботу. І мої заступники в більшості теж, тому що вони не бідні люди. Тому жодної копійки, окрім 1 гривні, я ніколи, перебуваючи на посту мера Києва, не отримував. Це чергова брехня мого опонента", - заявив міський голова. 

Водночас Черновецький пояснив встановлення надбавки тим, що ці гроші йдуть на виплати соціально незахищеним верствам населення.

"Ці надбавки – чому їх встановили? Тому що ті гроші, які я вже зекономив, мільйон гривень – зарплата у мене передбачена дуже висока – з у тому числі і надбавка, направляються суворо у ті соціальні проекти, де люди особливо потребують грошей", - сказав Черновецький.

Він додав, що "по системі це вже більше 10 мільйонів гривень, які зекономили на мені і на членах моєї команди, і моїх заступниках".

"Це правда, а все інше – неправда! І нащо було про все це тут говорити, якщо ви могли б про це спитати просто вмене. Я ж вам ніколи не брехав", - підсумував мер.

"Українська правда. Київ"powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ