Містобудівна рада схвалила концепцію благоустрою площі біля НСК "Олімпійський"

24.12.2009  22:19

1 2 3 4 5 6 7 8
Один варіант благоустрою Троїцької площі
Архітектурно-містобудівна рада Києва схвалила концепцію комплексного благоустрою Троїцької площі біля НСК "Олімпійський" у Києві.

Про це у четвер заявив виконуючий обов'язки начальника Головного управління містобудування, архітектури й дизайну міського середовища Сергій Броневицький.

Замовником реконструкції виступає Головне управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації.

Проектна організація ПТАБ "Ю.Серьогін" представила два варіанти реконструкції площі: з прямим і хвилеподібним схилом.

Концепція передбачає благоустрій майдану площею 24,770 кв. м, встановлення інформаційного табло, мобільної сцени, будівництва паркінги на 300 машиномісць під площею, становлення 20 підземних туалетів, у тому числі 2 для інвалідів.

Усю площу планують підсвітити та озеленити.  Загальна площа озеленення становитиме 3875 кв.м.

Крім того, була схвалена і направлена на подальшу розробку передпроектна пропозиція будівництва храму Святої Трійці та обладнання житлових і господарських приміщень на розі вулиць Шота Руставелі й Жилянської.

Замовником будівництва виступила релігійна громада УПЦ, а розробником проекту ТОВ "АТМ плюс КМБ-1".

Броневицький нагадав, що концепція реконструкції Троїцької площі розробляється у рамках підготовки до Євро-2012.

"Метою реконструкції площі є приведення цієї площі до відповідного архітектурного стану належного, забезпечення відповідних шляхів евакуації, тому що це одне з основних завдань, забезпечення належного архітектурного стану прилеглих будівель, забезпечення належного функціонування підземного простору, там буде побудовано паркінг на 300 машиномісць, які будуть забезпечувати потреби Євро-2012", - сказав він.

Броневицький додав, що містобудівна рада вважає, що "наприкінці наступного року ця площа буде мати відповідний архітектурний вигляд", оскільки на це і кошти передбачені, і терміни задовольняють цю концепцію.

"На початку 2011 року ми будемо мати цю площу в такому вигляді", - підсумував Броневицький.

"Українська правда. Київ"

Фото "Української правди. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ