Парки в центрі Києва об’єднають в один


Незабаром мерія планує об'єднати вісім парків і обладнати у них оглядові майданчики. 

Про це розповів заступник мера Ігор Добруцький, пише "Сегодня".

За його словами, вісім парків на схилах Дніпра стануть одним, і його, можливо, назвуть "Намисто Києва".

Об'єднають парк в районі Замкової гори, "Хрещатий", Володимирську гірку, Маріїнський, Печерський Ландшафтний, Вічної слави, Міськсад і парк "Аскольдова могила".

Окремі з них з'єднають додатковими пішохідними містками, на будівництво яких планується оголосити архітектурний та інвестиційний конкурс. 

"Розпорядження про це буде до кінця січня. А в лютому питання про об'єднання парків винесуть на сесію Київради", - сказав Добруцький. 

По території зелених зон, за його словами, проведуть пішохідний і 10-кілометровий велосипедний маршрут. Любителям велопрогулянок запропонують взяти двоколісний транспорт напрокат, а для пішоходів обладнають різьблені альтанки. 

Крім того, до кінця року планують облаштувати і привести до ладу 9 оглядових майданчиків. 

Вони з'являться біля Володимирської гори, арки Дружби народів, в Маріїнському парку і кілька біля Аскольдової могили. А трохи пізніше майданчики будуть на Замковій горі і біля Замку Річарда. 

На них підріжуть дерева для кращого огляду, відремонтують старі або поставлять нові альтанки, а також обладнають підзорні труби. 

За словами прес-секретаря "Київзеленбуду" Олени Оганесової, вони будуть, швидше за все, платними. Коштуватиме таке задоволення близько двох гривень.


powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ