Заступник мера просить Черновецького зупинити будівництво на Прорізній


Виконуючий обов'язки заступника голови КМДА Ігор Добруцький пропонує меру Леоніду Черновецькому призупинити дію ордерів на забудову скверу на вул. Прорізній, а також провести громадські слухання з цього питання.

Про це він заявив у середу, пише "Комерсант".

"Я не можу призупинити дію ордерів сам, оскільки не видаю їх", - пояснив він.

Рішенню про можливу зупинку забудови скверу в центрі столиці передував тривалий конфлікт між забудовниками і жителями наколишніх будинків, що протестують проти знищення зеленої зони.

У середу Добруцький, який відповідає в місті за питання охорони навколишнього середовища, заповідних територій, об'єктів готельного господарства, прийняв мешканців будинку №3 по вулиці Прорізній.

За інформацією видання, жителі скаржилися на будівництво, що почалося в сквері біля їхнього будинку. У середині січня працівники ТОВ "Парус" зрізали дерева і почали демонтаж фонтана в центрі скверу.

Забудовники не пояснили, який саме об'єкт вони мають намір зводити, однак, за інформацією мешканців, це буде "триповерховий ресторан з підземним паркінгом", який "закриє вікна квартир і знищить зелену зону".

Конфлікт між мешканцями і забудовником розгорівся в кінці січня, коли забудовник встановив паркан на території скверу.

23 січня жителі та активісти розібрали паркан і віднесли його залишки до будинку КМДА.

1 лютого будівельники відновили частину паркану, однак мешканці протягом двох днів не дозволяли повністю оточити сквер. Дочекавшись від'їзду будівельної бригади, увечері 2 лютого місцеві жителі знову розібрали встановлені секції паркану, скинувши уламки у фонтан.

Однак, у середу паркан був відновлений, і співробітники ТОВ "Парус" усе-таки приступили до демонтажу фонтана.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ