Черновецький залишився без зятяФото TabloID

Донька мера Києва Леоніда Черновецького - Христина - ще в березні розлучилася зі своїм чоловіком, депутатом Київради В'ячеславом Супруненком.

Про це пише "Сегодня" з посиланням на джерело у міськраді.

В оточенні родини мера кажуть, що причина розлучення не пов'язана з політикою й бізнесом.

"Вони давно не бували ніде вдвох, у Христини своє життя, у нього своє. По-моєму, востаннє вони були разом два роки тому, 1 вересня", - сказала одна з подруг Христини.

Видання відзначає, що онуків мера ще на початку року забрали зі столичного ліцею "Поділ".

Подейкують, що діти разом з мамою Христиною виїхали за кордон.

Водночас у Київраді переконані, що причини розлучення зовсім не особисті.

"Мер із зятем побили горщики ще в жовтні, коли розділили повноваження мера й голови КМДА, призначивши на останню посаду Олександра Попова, а мера відсторонивши від влади. Зараз Супруненко в розшуку, проти нього порушена справа, а на мера і його родину нічого немає. Думаю, це спланована акція, щоб вивести його з родини", - сказав співрозмовник видання з Блоку Черновецького.

Він висловив переконання, що все це робиться для того, щоб родина могла зберегти власність.

Тим часом, пише "Сегодня", родина мера і він сам перебувають у Каннах, де святкують 56-річчя дружини мера Аліни Айвазової.

Як відомо, Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом розбійного нападу проти зятя мера Києва В'ячеслава Супруненка та голови Блоку Черновецького в Київраді Дениса Комарницького. Тоді зятя мера оголосили в міжнародний розшук.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ