До нової Київради пройшло троє людей ЧерновецькогоПавлик, Кримчак, Супруненко

Депутатами Київради в мажоритарних округах повторно обрані Віталій Павлик, Сергій Кримчак і Олександр Супруненко, які раніше входили до так званої "молодої команди" екс-мера столиці Леоніда Черновецького.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Київську міську територіальну виборчу комісію.

За даними тер виборчкому, Павлик і Кримчак балотувалися від Демократичної партії України і обрані відповідно в округах №№9 і 10, Супруненко – як самовисуванець в окрузі №8.

Також депутатами обрані ще чотири представники партії УДАР: окрузі №6 Сергій Костюк, Сергій Левада - в окрузі №7, Сергій Котвицький - в окрузі №12, Ігор Баленко в окрузі №13.

Крім того, в окрузі №11 депутатом обраний самовисуванець Володимир Гончаров.

Таким чином, Київський тервиборчком встановив переможців у 24-х з 60-ти мажоритарних округів на виборах депутатів Київради, з них 16 є представниками партії УДАР.

Загалом до Київради обираються 120 депутатів - по 60 в мажоритарних округах і за партійними списками.

На виборах депутатів Київради за партійними списками за даними протоколів 1073-х з 1082 виборчих дільниць 3%-ний бар'єр подолали 8 партій: "УДАР" - 39,69%, Радикальна партія Олега Ляшка - 9%, партія "Самопоміч" - 6,72%, ВО "Свобода" - 6,36%, "Батьківщина" - 4,05%, "Громадянська позиція" - 3,56%, "Нове життя" - 3,34% і "Єдність" - 3,23%.

Партія "Демократичний альянс" набирає 2,94%.

На виборах Київського міського голови лідером перегонів залишається Віталій Кличко, який набирає 56,44% голосів виборців.

Київський тервиборчком мав встановити офіційні результати виборів у п'ятницю, 30 травня, проте, не зробив цього через те, що районні територіальні виборчі комісії не подали своєчасно свої протоколи та виборчу документацію.

Станом на ранок 1 червня ще не здали протоколи Дніпровський та Оболонський райвиборчкоми. У міськвиборчкомі очікують отримати їх після обіду в неділю.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ