"УДАР" провів у Київраду 9 "людей Черновецького"


До Київради потрапило 9 колишніх депутатів з "більшості Черновецького" і ще як мінімум з десяток пов'язаних з ними людей. Більшість із них пройшли під прапором "УДАРу".

Про це у статті для "Української правди. Київ" пише Світлана Тараторіна.

"Аналіз мажоритарних кандидатів свідчить, що на кожному з 60 округів обов'язково був присутній представник групи ЧЕ", - йдеться в статті.

Зокрема, на Печерську на виборах перемогла одна найближчих помічниць Черновецького, екс-співголова його фракції самовисуванка Алла Шлапак. Більше того, за словами депутата від "УДАРу" Ірини Геращенко, Шлапак незаконно використала символіку "УДАРу".

Так само на Печерську депутатську корочку отримав помічник Шлапак, керівник її приймальні Михайло Терентьєв. На Солом'янці переміг ще один її соратник 26-річний Андрій Андрєєв, і теж від "УДАРу".

"Під брендом "УДАРу" впевнено зайшли до Київради батько і син БаленкиІгор Баленко є власником мережі "Фуршет". У 2006 році він вже обирався до міськради за списками найвірнішого сателіта Блоку Черновецького – Громадського активу Києва. На Святошино як самовисуванець отримав реванш засновник ГАКу Олександр Пабат", - йдеться в статті.

На Дарниці від "УДАРу" переміг регіональний директор ТОВ "Епіцентр К" Володимир Гончаров, підлеглий колишнього секретаря Київради Галини Гереги.

"Помічниця екс-ГАКівця і великого забудовника Льва Парцхаладзе Валентина Мандрик перемогла у Шевченківському районі. У 2012 вона була помічена за скупкою голосів виборців для свого шефа. Цього року бренд УДАРу переважив цей негативний після смак", йдеться у статті.

Людиною Олеся Довгого називаються переможця від "УДАРу" у Дніпровському районі Олеся Маляревича.  

Відвертими членами Блоку Черновецького з 2006 року є два мажоритарні депутати від "Демократичної партії": секретар Постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури Сергій Кримчак та голова Регламентної комісії Віталій Павлик.

Так само не приховує свого членства у команді Черновецького списочник УДАРу Ігор Кононенко. Віталій Кличко пообіцяв особисто стежити за роботою цього екс-заступника голови Постійної комісії Київради з питань транспорту та зв’язку. 

Членами більшості Черновецького були й депутати Київради минулого скликання Олена Овраменко та Сергій Костюк. Тоді вони пройшли у Київраду у складі Блоку Литвина. Тепер отримали перемогу на мажоритарних округах від "УДАРу".

Знайшов себе у списку "УДАРу" колишній депутат Київради і перебіжчик з БЮТ Юрій Береговий. Тепер він знову отримав мандат.

Пройшов до міськради помічник депутата Київради від Блоку Черновецького Віталія Лавриненка Владислав Михайленко.

На Подолі перемогу святкувала людина екс-заступника Черновецького Валерія Міронова Олексій Панчук. Він теж пройшов від "УДАРу".

Як мінімум дві людини з фракції "УДАР" тісно пов’язані з екс-головою ГУ у справах сім'ї молоді та спорту, головою молодіжки Блоку Черновецького Сергієм Березенком. Це його помічник Олексій Окопний та прес-секретар Павло Тарасюк.

Ще один помічник з команди Черновецького отримав перемогу у Деснянському районі. Це керівник приймальні депутата Київради від БЛЧ Валерія Сергійчука Богдан Ганноха.

"Проте чи не найбільшим здивуванням цієї компанії стала перемога брата екс-зятя Черновецького самовисуванця Олександра Супруненка", - підсумувала автор статті.

Як відомо, раніше Кличко заявляв, що у його команді є тільки одна людина екс-мера Леоніда Черновецького, за яку поручився Петро Порошенко.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ