Порошенко звільнив трьох голів районів Києва і поставив на чолі "ударівців"Онуфрійчук і Мондриївський. Фото з сайту Київради


Президент Петро Порошенко звільнив голів Деснянської, Голосіївської та Подільської районних державних адміністрацій Києва.

Про це йдеться у відповідних розпорядженнях, оприлюднених на сайті глави держави.

Зокрема, Петра Кузика звільнено з посади голови Деснянської РДА, Миколу Даневича – з посади голови Голосіївської РДА та Ярослава Войтовича – з посади голови Подільської РДА.

Іншими розпорядженнями президент призначив тимчасово виконуючих обов’язки голів столичних районів. Усі вони - представники партії "УДАР". 

Зокрема, Вадим Онуфрійчук тимчасово виконуватиме обов'язки голови Деснянської РДА, Андрій Мельничук – Голосіївської РДА та Валентин Мондріївський – Подільської РДА.

Як відомо, раніше президент Петро Порошенко затвердив 6 запропонованих мером Києва Віталієм Кличком голів районів. З 6 крісел - 3 отримали "ударівці".

Варто відзначити, що мешканці Голосіївського району навіть написали звернення до мера Києві Віталія Кличка у Facebook, щоб він не звільняв нинішнього голову Голосіївської РДА Миколу Даневича.  

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ