У Києві зустріли бійців 95-ої бригади. ФОТО. Відео


11 березня до столиці повернулися бійці 95-ої бригади. Вони їхали колоною до Житомира.  Зустрічати бійців зібралася чимала кількість людей.

Серед людей не було родичів, окрім мами одного бійця. Привітати хлопців із поверненням вийшли звичайні кияни та учні ліцею "Наукова зміна", пише "Українська правда. Життя".  

Прийшла зустрічати хлопців і Ірина з чоловіком. Вони скромно стояли у стороні.

 

"Ми слідкуємо за хлопцями, ми їх любимо, ми їм допомагаємо і просто хотіли зустріти їх", - каже вона. Жінка принесла плакати, намальовані її дитиною. 

Чекала на бійців і маленька Маргарита із мамою-волонтеркою. Вона прокинулася о 7-ій ранку, аби привітати хлопців. 

 

"Ми прийшли підтримати хлопців, тому що ми їх любимо. В мене навіть дитина знає, що таке "відволонтерювати", - розповідає Інна. 

"Пам'ятаєш, мам, ми грали у слова? Так от попереднє слово закінчувалося на літеру "В" і я сказала одразу Волонтери!", - ділиться 7-річна Маргарита. 

Серед людей майже не було родичів – рідні чекали хлопців у Житомирі та Житомирській області.

 

Проте зустріти сина прийшла Валентина Петрівна. За її словами, сина вона не бачила три місяці. В останнє вони бачилися у січні, коли хлопець приїздив у відпустку. 

"Дуже важко нам було. Один день – як рік. Зранку зателефонуєш, аби тільки голос почути і ввечері. Він і сердився інколи, бо йому ніколи. Він у мене командир", - скромно і якось наче вибачаючись, каже жінка. 

 

Вона також розповіла, що для сина навряд чи скінчилася війна, адже її син кадровий військовий і в нього це командирування. Він веде колонну техніки.

"У Житомирі в нього дружина, дитина. Вони його там чекають вдома. А я випадково дізналася, що він їде і прийшла зустріти. Дружина готується, чекає його. Це ж велика радість, що він живим повертається", - розповідає Валентина Петрівна. 

Колона, що складалася із 50 одиниць техніки, на в'їзді до столиці зупинитися не змогла, тож кияни змогли лиш помилуватися машинами під українськими прапорами.

 

Фото та відео "Української правди. Життя"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ