У Києві відкрили 8 ларьків "соціального хліба"


ПАТ "Київхліб" станом на 26 березня відкрив 8 павільйонів з продажу соціальних сортів хліба у Києві і має намір ще 2 відкрити 27 березня.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на представника прес-служби компанії.

За словами співрозмовниці, загалом станом на 26 березня встановлено 21 кіоск.

"З них відкрито і працюють 8, завтра (27 березня – ред.) будуть відкриті ще 2", - сказала вона.

Такі кіоски вже функціонують у Деснянському, Оболонському, Святошинському, Дарницькому, Голосіївському, Подільському та Дніпровському районах. 

Як відомо, наприкінці 2014 року Київська адміністрація та "Київхліб" підписали договір про створення роздрібної торговельної мережі з продажу соціальних сортів хлібобулочних виробів.

Згідно з договором, до травня 2015 року мають бути відкриті 200 магазинів "соціального хліба", де ціни не підвищуватимуться упродовж 3 років, тобто до 2018 року.

У лютому "Київхліб" відкрив 2 ларьки (на вул. Драйзера, 8 та проспекті Маяковського, 26), де "соціальний" хліб обіцяють продавати за нижчою ціною. Зокрема, хліб "Український" – по 5,25 гривні, "Пшеничний" - по 4,05 гривні і батон "Київський" - по 4,15 гривні до 2018 року. 

З 12 березня "Київхліб" підняв ціни на свою продукцію в середньому на 25%-30%. Це підвищення ціни стало вже третім з початку 2015 року. Загалом у новому році хліб подорожчав приблизно на 50%. 

На засіданні Київради 19 лютого мер Києва Віталій Кличко закликав ПАТ "Київхліб" не підвищувати ціни на соціальні сорти хлібобулочних виробів.

Київське міське територіальне відділення Антимонопольного комітету назвало підвищення цін "Київхлібом" необґрунтованим і у зв'язку з цією подією почало розслідування.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ