Активісти збирають підписи проти "монстра" на ПодоліФото kwinswig.com.ua

Столичні жителі збирають підписи проти житлового будинку "Подол Престиж" за адресою Нижній Вал, 27-29.

Про це пише "Хмарочос".

Зокрема, представники ГО "Старий Поділ" та ВГО "Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією" збирають підписи за зменшення кількості поверхів у будівлі у відповідності до чинного законодавства.

Активісти стверджують, що нова будівля небезпечно стоїть просто над входом до станції метро і руйнує навколишню забудову та інфраструктурні об’єкти.

Крім того, вона порушує архітектурний ансамбль старого Подолу і руйнує його панораму.

Щоб поставити свій підпис за зменшення кількості поверхів, потрібно підійти до одного з двох наметів, встановлених активістами.

Один знаходиться у сквері біля кінотеатру "Жовтень". Інший – безпосередньо навпроти з будівлі.

Як відомо, будівництво "монстра" майже завершено.

Однак, забудовник фактично збрехав киянам, бо збільшив кількість поверхів у будинку після того, як оригінальний проект був погоджений на громадських слуханнях.

Замість запроектованих шести поверхів будинок зараз має чотирнадцять. Будівля розташована у частині історичного Подолу, де такі багатоповерхівки в принципі заборонені.

  

powered by lun.ua
Коментарі - 14
furioso _ 30.08.2015 17:36
Якраз от сьогодні гуляли Подолом. Ні біля "Жовтня", ні навпроти самого монстра ніяких наметів з активістами вже немає. Що, вже зібрали потрібну кількість підписів? Але є сумнів: а чи були там ці активісти взагалі? Може, з"явились на кілька годин, щрб пропіаритись у мас-медіа - та й зникли? Так само, як перед минулими виборами вчинила "Самопоміч", пропіарившись на будівлі лікарні на Рейтарській. "Самопоміч" тепер у шоколаді у парламенті, а лікарня - як руйнувалась, так і руйнується!
руслан49:
Моє місто й моя коза (доречі може й завести), або взяти в "понаїхали".
Привіт халабуді ПрестижПоділ, КМБуду, Укрбуду іншим будівельним загарбникам.
Де ж ті активісти? Щось я вже за них втомився писатися з цими знахабнілими ботами.
P.S. Дречі практично жоден з киян ніколи не був проти перебудови саме елітних мікрорайонів з хрущовками, тільки комплексно. Будуйте в радість.
руслан49 _ 27.08.2015 13:29
Виктор Кравченко:
Дивна дівчина Настя. Певно, що корінна киянка, вже як півроку. А до того (в дитинстві) пасла теля у передмісті величезного міста виключно посеред хмарочосів. І звісно не має жодного відношення до цього будівництва, а ні трохи.
Це одоробло (де б воно не стояло) не має права на існування, тим більш у історичному центрі європейської столиці. Прихильником цього несмаку може бути хіба, що недолюстрований Целовальник (певно він і погоджував тихесенько недозволену надбудову).
А ти хто такий? Коли ти поселився в Києві? Бач, він одержав квартиру в Києві і все! Більше будувати в місті не можна! Козу не буде, де випасати.
руслан49 _ 27.08.2015 12:57
Скоро ці "активісти" хрущовки назвуть "історичною забудовою" і "історичним надбанням" і заборонять їх зносити і будувати вище них. Бач, його собачці не буде галявини, де вона звикла какати.
руслан49 _ 27.08.2015 12:53
Виктор Кравченко:
руслан49:
Ой, рятуйте, зараз вмру! Ще один "киянин", "європеєць", "патріот" та ще аж ні як не забудовник, і не інвестор цього одорубла. І цей 49-й руслан вчить нас, киян, як нам жити в нашому місті, як побудувати нове місто і нову Україну 21-го сторіччя. Здається був якийсь політичний проект з накою назвою, щось хутко зник. Щось якийсь він не такий, той 49-й, якийсь кольоровий, певно перефарбований (під патріота).
Що ви будуєте? Ви тільки вмієте забороняти, ламати і зносити. Нове місто вони будують. Придурки.
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте