Через будівництво ТЦ на 4 місяці закриють один із входів на метро "Героїв Дніпра"Фото з facebook Лев Шевченко

Через будівництво торгового центру у колі на метро "Героїв Дніпра" на 4 місяці закриватимуть один з вестибюлів станції.

Про це повідомляє сайт КП "Київський метрополітен".

"2 до 17 вересня цього року, на виконання вимог інвестиційного конкурсу, буде зачинено на вхід та вихід вестибюль №2 станції "Героїв Дніпра", а з 17 вересня до 1 січня 2017 року  вестибюль №1 на цій же станції", - йдеться в повідомленні.

Фото з facebook Віктор Цвігун

Крім того, з 7:00 до 9:10 у робочі дня не працює на вихід вестибюль №1 на станції "Лісова" у зв’язку з капремонтом ескалатора.

Закінчення робіт заплановано 6 жовтня цього року.

Як відомо, у липні у "колі" на виході з метро "Героїв Дніпра", де нещодавно прибрали незаконні МАФи, розпочали будівництво трирівневого торгово-розважального центру.

Земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, передана в оренду приватній фірмі "ударівця" Валерія Іщенка "Єлікон ЛТД".

Мешканці скаржаться, що роботи проводяться навіть уночі і не дають їм нормально відпочити.

За проектом, торговий центр буде трирівневим і матиме площу 10 тисяч кв. м. 

Тим часом місцеві жителі зареєстрували петицію про заборону будівництва.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
Коментарі - 2
freedom-ua _ 02.09.2016 16:01
полный беспредел , жители оболони как российская вата, сначала съели что им на втирали что проводят химическую обработку грунтов а теперь один из входов ночью закрыли а с утра все обалдели и повесив нос побрели на работу, вместо того чтобы собраться и отстоять свои права, еще и целыми ночами округа слушает как возводится чудо трц и хотябы сотня человек позвонила на гарячую линию боксера и пожаловалась... ведь после 23-00 все должны спокойно в тишине отдыхать... так совок и не искоренился... нужно собирать шины и идти на стройку, пусть под дымовую завесу работают...просыпайтесь жители оболони
Індра _ 01.09.2016 23:13
Та нащо ті вхід та вихід там взагалі? Залити бетоном та й по тому. Тим людям метро треба? Нехай каще в торговий центр входять і виходять - якомусь розумовому дегенерату більше до кишені крапатиме. В що Київ перетворити??? Вже гірше за столиці: Африки - Кіншасу, Аддіс-Абебу, … От же ж кримінал в Київській раді засів! Без вогнемету та поібних знарядь і не викурити.
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте