Автор "версалю" для Юри Єнакіївського розробляє новий проект Театру на ПодоліОдна з робіт Волги. Палац для Юрія Іванющенка. Фото з сайту german-volga.com

Архітектор Герман Волга разом з іншими архітекторами-киянами безкоштовно розробляє альтернативний проект будівлі "Театру на Подолі".

Про це він написав у facebook-спільноті "Громада Андріївського узвозу".

"Шановна Громадо! Ми архітектори-кияни робимо безкоштовно альтернативний проект Театру на Андріївському. Ескіз буде готовий до початку лютого і буде представлений Громаді", - написав Волга.

Він відзначив, що після громадського обговорення архітектори готові закінчити проект і подарувати місту.

"Якщо вам сподобається, ми готові брати участь у зборі грошей на знесення монстра і будівництво нової спів масштабної з Андріївським будівлі", - написав Волга.

Він додав, що об’єм будівля "зменшать у рази при тій же кількості посадкових місць і без входу під землю".

Як відомо, Герман Волга розробив проект так званого Межигір'я-2 для Юри Єнакіївського. Будинок нагадує Версаль, з ліпниною та фонтанами.  

Як відомо, киян обурив фасад нової будівлі Київського драматичного театру, зведеного на Андріївському узвозі.

"Українській правді" стало відомо, що Архітектурно-містобудівна рада, яка розглядала проект, зробила зауваження і попросила архітектора Олега Дроздова врахувати їх. Після цього Дроздов повинен був надати проект на розгляд ради для затвердження, але він не з'явився.

Кондитерська корпорація "Рошен" виділила 165 мільйонів гривень на реконструкцію Київського драматичного театру на Андріївському узвозі. 

29 листопада 2016 року фасад нової будівлі театру відкрили. 

Архітектор нової будівлі київського академічного театру на Подолі Олег Дроздов стверджує, що не отримував конструктивних пропозицій щодо змін у фасаді театру. 

Водночасголовний архітектор Києва Олександр Свистунов заявив, що щодо нової будівлі театру будуть громадські обговорення.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що без врахування думки фахівців і громадськості щодо зовнішнього вигляду будівлі, театр на Подолі не буде зданий в експлуатацію. 

У грудні столична влада пообіцяла провести незалежну технічну експертизу щодо можливих порушень містобудівного, пам’яткоохоронного законодавства, авторських прав при реконструкції будівлі Театру на Подолі до квітня 2017 року.

27 грудня відбулося перше публічне обговорення Театру на Подолі.

28 грудня 2016 року петиція на сайті Київради з вимогою демонтувати фасад нової будівлі Театру на Подолі набрала необхідні для розгляду 10 тисяч голосів.

29 грудня 2016 року Київрада повідомила, що прийняла до розгляду петицію щодо знесення нового фасаду театру на Андріївському узвозі.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
Коментарі - 5
Dima Olinevych _ 16.01.2017 15:02
потрібно навколо театру встановити статуї видатних діячів мистецтва нашої держави, а на першому поверсі зробити місця для торгівлі
Oleksii Suprun _ 14.01.2017 18:14
Oleh Domashevskyi:
Що? Ця псевдо-еклектика, що висвітлює порок та пухлину архітектурного сприйняття?
Краще просто Андріївський одразу завішати статуетками та обнести золотим парканом, або й бетоном залити та закинути.
Oleh Domashevskyi _ 13.01.2017 22:55
Версапль версалем, але у такому стилі театр міг би вийти непогано
Stanislav Nastenko _ 13.01.2017 22:40
Українців мало б нудити на місці від всіх цих приватних версалів з парканами, котлів на руках, дорогих туфель і авто. І тоді, і лише тоді, коли у пересічного українця зявиться це відчуття смаку все буде Європа в Україні.
Катерина Шило _ 13.01.2017 20:43
И зачем ПРимитивам "версаль"?
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте