Прокуратура не змогла відсудити у власника офісу Партії регіонів 9 га в Конча-ЗаспіСуд відмовив прокуратурі в розірванні угоди між Київрадою та ТОВ "Компанія Грітіс" угоди про оренду земельної ділянки площею 9 га на 24 кілометрі Столичного шосе у Конча-Заспа.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на рішення Господарського суду Києва.

Відзначається, що цю ділянку Київрада передала в оренду на 10 років жовтні 2007 року.

Земля була надана для  будівництва, експлуатації та обслуговування дошкільного та шкільного навчального закладу.

Сам договір було зареєстровано в червні 2008 року, і він передбачав крайній термін для забудови ділянки три роки. Договір також залишав за Київрадою право в односторонньому порядку розірвати угоду, якщо фірма порушувала екологічне законодавство, використовувала ділянку не за цільовим призначення, упродовж року не платила орендну плату або порушили строки забудови.

 

Після спливу терміну, який був відведений для забудови – у вересні 2011 "Компанія "Грітіс" уклала з ТОВ "Міжнародна компанія "Антарес" договір підряду на забудову ділянки, а та уже через договори субпідряду почала роботи.

У серпні 2016 року Департамент земельних ресурсів КМДА провів обстеження орендованої землі і побачив там огороджений будівельний майданчик, на якому будувалися школа, котельня, дитсадок та апартаменти для викладачів.

Після цього прокуратура звернулася до суду з вимогою розірвати договір оренди, оскільки забудовник порушив його умови.

Суд погодився, що фірма порушила умови договору, але вирішив, що прокуратура пропустила позовний термін, трирічний відлік якого почався в 2011 році – відразу після порушення фірмою умов оренди.

Тому суд відхили позов прокуратури про розірвання договору.

ТОВ "Компанія "Грітіс" заснували ТОВ "Компанія з управління активами "Антара" та ТОВ "Фінансова компанія "Антарес". Бенефіціаром фірми вказаний Григорій Смітюх – екс-нардеп кількох скликань, що входив до фракції Партії регіонів.

Саме його компанії "Антарес" належить будинок колишнього штабу Партії регіонів на вулиці Липській, на який було скоєно напад під час Революції Гідності. За даними ЗМІ, восени цей будинок виставили на продаж за $16 мільйонів.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ