Технічно-економічне обґрунтування "трам-трейну" буде готове до кінця травняФото railfocus.de

До кінця травня поточного року Київ планує отримати технічно-економічне обґрунтування проекту "Tram-Train", який з’єднає правий і лівий береги Дніпра.

Про це заявив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак, повідомляє сайт міської влади.

За словами чиновника, цей проект дозволить з’єднати швидкісним сполученням лівобережні житлові масиви та адміністративно-ділове ядро міста і відповідно значно скоротити час транспортних поїздок.

"За розрахунками на транспортній моделі, попит на "Tram-Train" становить близько 240 тисяч пасажирів на добу. Загальна протяжність лінії складе 37,2 км, із яких 14,7 км – інфраструктура швидкісного трамваю. Решта – інфраструктура залізниці", – сказав Сагайдак.

Лінія "Tram-Train" включатиме два маршрути: "Милославська" – "Північна", та "Дарниця" – "Кільцева дорога". Обидва – через Дарницький залізничний міст.

 Маршрут трам-трейну 

Заходи з реалізації системи "Tram-Train" передбачають будівництво примикання, що поєднає троєщинську лінію швидкісного трамваю із залізницею в районі станції "Троєщина-2", будівництво примикання, що поєднає борщагівську лінію швидкісного трамваю із залізницею в районі Повітрофлотського шляхопроводу. 

А також будівництво розгалуження на Березняках, яке дозволить потягам, що рухаються з Троєщини та на Троєщину, оминати станцію Дарниця, та будівництво пересадкової платформи "Либідська".

Як відомо, Київська адміністрація має намір запустити трамвай-електричку від житлових масивів Троєщина – Березняки до станції "Караваєві Дачі" до 2021 року.

КМДА оцінює реалізацію проекту трам-трейну з Троєщини на Караваєві дачі у 9,7 мільярда. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ