У парку Шевченка зводять капітальний МАФ. ФОТОУ столичному парку Шевченка взялися будувати новий капітальний МАФ. 

Про це повідомляє КиївІнформ у facebook.

Водночас директор КП "Київський центр розвитку міського середовища" Денис Півнєв заявив, що до кафе причетний брат народного депутата Мустафи Найєма – Масі Найєм.

"Керуючі закладом прикриваються ім’ям Найєма, кажуть, що власник – брат Найєма. Що ж, дякуючи вам у міста Києва є ще один зразок спотворення центру міста. Може, борець за справедливість покаже приклад і почне з брата?", - написав Півнєв у facebook.  

У свою чергу Масі Найєм відзначив у facebook, що його родина жодного стосунку до цієї будівлі не має.

Голова у Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація Олег Гаряга пообіцяв написати запити у всі інстанції, щоб з’ясувати, хто кому і на якій підставі видав документи.

Скриншот з facebook

Але радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець відзначив, що власники закладу трактують його, як цілорічний літній майданчик ресторану і мають на це дозволи.

"Офіційно заплатили в бюджет. На жаль, архітектура пропустила", - написав він і виклав у мережу документи.   

Фото Дмитра Білоцерковця
Фото Дмитра Білоцерковця 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
Коментарі - 2
Sindone Di Torino _ 06.03.2017 23:04
Отсутствие быстрой и законной реакции украинской власти на беззаконие (парковки, все заборы и шлагбаумы, незаконные постройки, полузаконная раздача земли, захват прибрежных зон, невозможность самозащиты, несправедливость, продажность, борзость властьимущих) и главное - равнодушие и мастерство власти не замечать проблемы (как Киевский КолЦентре 1551 – «…выполнение перенесено на следующий период…») приводит к таким проблемам как обвал Шулявского моста, бытовым конфликтам, которые в нашей стране все чаще приводят к криминальному обострению и последствиям…… и как следствие - озлобленность и несдержанность людей.
Во всем мире – звонишь в полицию (у нас 102) и власть должна решить вышеуказанные проблемы – полностью и в кротчайшие сроки…, а у нас: сначала футболят, хотя могут сделать тебя крайним, а потом, как правило, отмазываются от проблемы.
formalin _ 06.03.2017 15:31
1. Чиновник Денис Півнєв зобов'язаний не вступати в діалоги з аферистами, а рішуче зупиняти незаконну діяльність. Оскільки не розуміє цього, більш того, поширює брехливі відомості, які шкодять іміджу політика - звільнити негайно! 2.Чиновник Олег Гаряга повинен не писати запити, а застосовувати свою чималу владу, у тому числі із залученням силових органів. Знов-таки, не розуміє - звільнити, а не чекати, поки МАФ буде збудований, а потім тітушки його захищатимуть. А Кличку що, боїв з тітушками у центрі міста не вистачає?
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter