Метро "Героїв Дніпра" "укріпили" вже на 2 поверхи. ФОТОФото "Сегодня"

Попри запевняння міської влади, що на станції метро "Героїв Дніпра" укріплюють ґрунти, там вже побудували половину скандального торгово-розважального центру.  

Про це пише "Сегодня".

Місцеві жителі неодноразово виступали проти зведення об'єкта і навіть перекривали проїжджу частину, але їхні вимоги так і не були почуті.  

Роботи на майданчику практично не зупинялись.

Наразі будівельники закінчують третій поверх першої половини ТРЦ з боку ринку. На  другій половині ділянки тільки починають забивати палі.

Безперервний гуркіт техніки нагадує всім, що над станцією ведуться масштабні роботи.

 Фото "Сегодня"

"Тут страшно ходити. Раптом стелю впаде!" – обурюється киянин Василь Григорович.

Фото "Сегодня" 

"А вранці що твориться! Людей стільки, що яблуку ніде впасти – тиснуть один одного", – додав продавець кави.

У метрополітені запевняють, що користуватися переходом безпечно.  

 Фото "Сегодня"

Як відомо, у липні 2016 року у "колі" на виході з метро "Героїв Дніпра", де перед тим прибрали незаконні МАФи, розпочали будівництво трирівневого торгово-розважального центру.

Земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, передана в оренду приватній фірмі "ударівця" Валерія Іщенка "Єлікон ЛТД".

Мешканці скаржилися, що роботи проводили навіть уночі, що заважало їм нормально відпочити. 

За проектом, торговий центр буде трирівневим і матиме площу 10 тисяч кв. м. 

Місцеві жителі зареєстрували петицію про заборону будівництва.

2 вересня через будівництво торгового центру у колі на метро "Героїв Дніпра" на 4 місяці закрили один з вестибюлів станції. 

8 вересня у метро повідомили, що на станції "Героїв Дніпра", над якою будують ТРЦ "Oasis Kyiv" пошкоджено склепіння.  Згодом стало відомо, що склепіння пошкодила бурова машина.  При цьому ТРЦ "Oasis Kyiv" спіймали на брехні – фото з пробитим склепіння станції у Oasis Kyiv називали "фотомонтажем". 

9 вересня КП "Київський метрополітен" заявив, що проведе перевірку тріщин на підлозі станції "Героїв Дніпра".

Директор метро Віктор Брагінський та директор ТОВ "Мегалайн Інжиніринг" Володимир Градісов запевнили, що обвалу через будівництво триповерхового торговельно-розважального центру над станцією "Героїв Дніпра" не відбудеться.

За словами Брагінського, на це будівництво є усі необхідні дозвільні документи.

Увечері 12 вересня біля станції метро "Героїв Дніпра" зібралася протестна акція проти будівництва ТРЦ.

13 вересня у КМДА повідомили, що представники столичної влади, ініціативна група мешканців та замовник будівництва досягли порозуміння щодо будівництва ТРЦ над станцією метро "Героїв Дніпра". 

15 вересня мер Києва Віталій Кличко заявив, що будівництва ТРЦ над станцією метро "Героїв Дніпра" не буде, доки не будуть проведені громадські слухання. За меморандумом, забудовник повинен був провести громадське обговорення 29 вересня, однак роботи над метро не зупинялись. 

Слухання відбулись 29 вересня. Як повідомляє facebook-спільнота "Проти будівництва над станцією метро Героїв Дніпра" кияни на проголовували проти ТРЦ. 

Мер міста Віталій Кличко дав обіцянку, що будівництво торгово-розважального центру у колі на метро "Героїв Дніпра" відбуватиметься лише за згоди громади.

6 жовтня Кличко заявив, що роботи, які ведуться над метро "Героїв Дніпра", є укріпленням станції, а не будівництвом торгово-розважального центру.

Столичні жителі вимагали заборонити будівництво торгово-розважального центру у колі на метро "Героїв Дніпра".

7 лютого Окружний адмінсуд Києва розпочав розгляд позову мешканців столичної Оболоні до Департаменту містобудування та архітектури КМДА щодо скандального будівництва торгово-розважального комплексу над станцією метро "Героїв Дніпра".

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ