Київ виділив 70 мільйонів на протизсувні роботиЗсув ґрунту на проспекті Лобановського (Червонозоряному), 14 у Києві, що стався у грудні 2015 року біля житлового будинку. Фото з facebook Петра Пантелеєва

Цього року з бюджету міста Києва виділили 69,7 мільйона гривень на проведення протизсувних робіт.

Про це повідомляє сайт Київської адміністрації.

Зокрема, укріплять 11 найбільш небезпечних об’єктів, де існує вірогідність зсувів ґрунту та руйнацій.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, у столиці налічується понад 100 зсувонебезпечних територій, на 40 з них протиаварійні роботи слід розпочинати в першу чергу.

"Цього року плануємо провести протизсувні роботи на схилі озера Глинка, на схилі Батиєвої гори, схилі Совської балки біля вулиці Петра Радченка та схилі біля будівлі на вулиці Нижньоюрківській. Планується укріпити Дніпровський схил біля пішохідного мосту", - сказав чиновник.

Зсувонебезпечне озеро Глінка. Фото kiev.segodnya.ua

Також він додав, що будуть влаштовані підпірні стінки між будинками на вулицях Трьохсвятительській, 5/1-А та Костьольній, 10, укріплені схили на вулиці Адмірала Ушакова, на озері біля Учбового провулку, 7 та схили Мишоловської балки на вулиці Академіка Кащенка, 154. 

На цей рік заплановане завершення протиаварійних робіт біля будинку на проспекті Валерія Лобановського, 14.

Як відомо, у квітні 2016 року Київська адміністрація заявила, що в місті зафіксовано 140 зсувонебезпечних об'єктів. Також у Києві налічують 48 будинків в аварійному стані.

 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ