Дорога до "Жулян" подорожчала до 152 мільйонів за кілометрФото День

КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" 23 березня уклало угоду з ПрАТ "Укратоменергобуд" про будівництво під’їзної автодороги від проспекту Лобановського до міжнародного аеропорту "Київ" за 200,55 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро".

Відзначається, що первинний договір вартістю 174,35 мільйона гривень уклали з фірмою у квітні 2010 року за результатами закупівлі "в одного учасника", погодженої Нацагенством з питань Євро-2012.

Будівництво дороги довжиною 3,5 км мало закінчити до березня 2012 року.

Нинішню закупівлю додаткових робіт, які виникли через коригування проекту генпроектувальником ТОВ "Інститут "Київдормістпроект", провели за переговорною процедурою.

Загальна кошторисна вартість будівництва у цінах на 20 червня 2016 року складає 531,55 мільйона гривень. Таким чином, кілометр дороги умовно коштує 151,87 мільйона гривень.

Згідно з новою угодою, до кінця 2018 року повинні укріпити земляне полотно бутом, улаштувати дренаж і підпірну стіну ПС-4 та виконати дві черги дорожніх робіт.

"Наші гроші" підкреслюють, що на заробітну плату піде 2,13 мільйона гривень, тобто лише 1% від загальної суми контракту. На прибуток генпідрядника заплановано ще менше відсотка – 2 мільйони.

Київський "Укратоменергобуд" ("УАЕБ") очолює Валерій Штогрін. Він же раніше був засновником ТОВ "Енергетичнi iнвестицiї", яке володіє 89,1% акцій підприємства.

Нині засновницею "Енергетичних iнвестицiй" є Юлія Лучікова, а директором – Людмила Беда.

Ще 10% акцій компанії має южноукраїнське ПАТ "Юженергобуд", акціонерами якого є ПАТ "Марфiн Банк" (дочірній банк кіпрського "Cyprus Popular Bank Public Co Ltd"), ТОВ "Аваль-Брок" Ірини Рехти і ТОВ "Фінансова компанія "Куб" Костянтина Шевчука.

Усього з 2007 року "Укратоменергобуд" отримав підрядів на 1,38 мільярда гривень.  

Як відомо, у вересні 2016 року заступник голови КМДА Олександр Спасибко говорив, що дорогу добудують у 2017 році.

powered by lun.ua
Коментарі - 1
Костя Радченко _ 31.03.2017 20:36
будівництво дороги в Україні в середньому коштує 250т. дол за км, тобто по нинішньому курсу 6,75 млн грн за км. Як може коштувати будівництво підїзної дороги в 22,5 (!) рази дорожче ?!!
Може причина в КП, яке уклало угоду з ПрАТом, за яким стоять ТОВи, що працюють через офшори??
Куди дивляться НАБУ, ГПУ, СБУ ?
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте