Київ злив "прокладці" 6 мільярдів на Подільський міст на торгах поза "Прозорро"Фото elektraua.livejournal.com

КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" 29 березня за результатами тендерів акцептувало дві пропозиції ТОВ "Еко-Буд-Трейд" щодо генпідрядних робіт із будівництва Подільського мосту на суму 6,1 мільярда гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Ділянку від дамби Русанівських садів до бульвару Перова мають збудувати до кінця 2019 року за 1,77 мільярда гривень, а ділянку над Дніпром – до кінця 2021 року за 4,33 мільярда гривень.

Торги були оголошені ще в липні минулого року і неодноразово переносились.

"Оскільки закупівлю провели не у "Прозорро", договори, котрі мають укласти до 28 квітня, не будуть оприлюднені. Це унеможливлює порівняння кошторисних цін будівельних матеріалів із ринковими цінами на предмет завищення. Крім того, невідомими зостануться субпідрядники, яких планує залучити переможець", - відзначає видання.

Першозасновником "Еко-Буд-Трейд" був Дмитро Кириченко із с. Росава на Київщині.

Нинішній власник Максим Половко через ланцюжок партнерів пов’язаний із компаніями, близькими до директора КП "Житлоінвестбуд-УКБ" В’ячеслава Непопа та Михайла Голиці – екс-очільника Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА та президента АТ "ХК "Київміськбуд".

Директором "Еко-Буд-Трейду" із березня 2016 року є Сергій Васильович Драч, колишній перший заступник Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України, а до того – голова наглядової ради вищезгаданого "Київміськбуду".

Усього з грудня 2015 року "Еко-Буд-Трейд" виграв тендерів на 1 мільярд гривень.

Єдиним конкурентом було київське ТОВ "Форма" Олександра Степенка зі статутним капіталом 50 тисяч гривень.  

Як відомо, столична влада має намір завершити будівництво аркової частини Подільсько-Воскресенського мосту у 2017 році.

Київська адміністрація оголосила тендер на розробку проектної документації Подільського мостового переходу від дамби Русанівських садів до бульвару Перова за 56 мільйонів 321 тисячу 69 гривень.

За словами мера Києва Віталія Кличка, на добудову Подільсько-Воскресенського моста потрібно ще 7 мільярдів гривень. 

Німецька сторона дала 200 тисяч євро для проведення технічної і фінансової експертизи добудови Подільсько-Воскресенського моста у Києві.

Кличко прогнозував поновлення будівництва Подільсько-Воскресенського мосту до 2017 року й завершення усіх робіт до 2020 року.

Кличко має намір відкрити "не одну станцію метро до кінця своєї каденції".

Подільсько-Воскресенський міст між правим і лівим берегами Києва зводять вже 23 роки. 

9 лютого Київрада дала 625,3 мільйона гривень на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ