Довкола Театру на Подолі прибрали будпаркан. ФОТОФото Serg Vinnichenko

На вихідних довкола скандального Театру на Подолі прибрали будівельний паркан.

Про це повідомляє facebook-сторінка закладу.  

Як повідомила керівник Департаменту культури КМДА Діана Попова, фасад театру прикрасили уривками з створів Вільяма Шекспіра, Жана-Батиста Мольєра, Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Булгакова, Григорія Сковороди.

Фото Nata Goncharova 

Також у мережу виклали панораму мистецького простору на першому поверсі театру.

Як відомо, 7 квітня після першого засідання робочої групи щодо "чорного театру" керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко заявив, що рішення щодо подальшої долі Театру на Подолі може бути напрацьоване за 2 місяці.

Як відомо, восени 2016 року киян обурив фасад нової будівлі Київського драматичного театру, зведеного на Андріївському узвозі.  

"Українській правді" стало відомо, що Архітектурно-містобудівна рада, яка розглядала проект, зробила зауваження і попросила архітектора Олега Дроздова врахувати їх. Після цього Дроздов повинен був надати проект на розгляд ради для затвердження, але він не з'явився.

Кондитерська корпорація "Рошен" виділила 165 мільйонів гривень на реконструкцію Київського драматичного театру на Андріївському узвозі. 

29 листопада 2016 року фасад нової будівлі театру відкрили. 

Архітектор нової будівлі київського академічного театру на Подолі Олег Дроздов стверджує, що не отримував конструктивних пропозицій щодо змін у фасаді театру. 

Водночас головний архітектор Києва Олександр Свистунов заявив, що щодо нової будівлі театру будуть громадські обговорення.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що без врахування думки фахівців і громадськості щодо зовнішнього вигляду будівлі, театр на Подолі не буде зданий в експлуатацію. 

У грудні столична влада пообіцяла провести незалежну технічну експертизу щодо можливих порушень містобудівного, пам’яткоохоронного законодавства, авторських прав при реконструкції будівлі Театру на Подолі до квітня 2017 року.

27 грудня відбулося перше публічне обговорення Театру на Подолі.

28 грудня 2016 року петиція на сайті Київради з вимогою демонтувати фасад нової будівлі Театру на Подолі набрала необхідні для розгляду 10 тисяч голосів.

29 грудня 2016 року Київрада повідомила, що прийняла до розгляду петицію щодо знесення нового фасаду театру на Андріївському узвозі.

У березні при Департаменті містобудування та архітектури КМДА створили робочу групу, яка займеться врегулюванням ситуації довкола Театру на Подолі.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
Коментарі - 20
Olena Soloma _ 11.04.2017 10:29
Многим нравится, эйфелева тоже не сразу прижилась
al_rat _ 11.04.2017 09:42
Ivan Dashevets:Найголовніше питання в тому, що мільйони "кухарок" Києва, яких давно скурвив "квартірний вопрос", безапеляційно присвоюють собі право визначати долю театру, який не їхній, не їхнім коштом збудований, та і, враховуючи їх дрімучу нетерпимість, - явно збудований не для них...

Почему тогда "кухарки" из Караганды рассказывают нам что у нас должно быть и как выглядеть? Для справки - это НЕ "збудований" театр, это РЕКОНСТРУКЦИЯ маленького КАМЕРНОГО театра! А не кубическое одоробло. Хотите строить - НАВАЛОМ места на Левом берегу. Почему там никто не строит театры? Их что там, навалом? А так это типичная украинская штука - взять маленькое здание, возмести на его месте небоскреб и назвать это "реконструкция"..
Oleksii Suprun _ 10.04.2017 23:56
Механік:
Вы уже надоели своими театрами в стиле 19 века, построенными в 21 (!).
Нигде не читали, что имитация в архитектуре и якобы эклектика и есть уродство?
Елена Лобурь _ 10.04.2017 23:36
Ivan Dashevets:
Ivan, ви хоч перечитали, що написали, перш ніж відправити текст свій у простір? Заступаєтеся за сучасне мистецтво, але постите невігластво, грубість, зневагу у брудній формі до всяких там "кухарок". Очевидно, вам, як "ватнику", марно доводити несхожу з вашою думку. Ви наїжачилися і запаслися відрами помиїв, які готові плескати у своїх опонентів. Огидно. То театр для вас? Може, піде вам на користь і,з часом, ви станете цивілізованою людиною...
Механік _ 10.04.2017 23:28
"На творческом конкурсе оцениваются способности абитуриентов к передаче в рисунке объема и формы, пропорций объекта, объемно-пространственное мышление.
Примерный список гипсовых голов, которые могут быть предложены для рисования на экзамене: Аполлон, Антиной, Амазонка, Афина, Галл, Гермес, Германик, Венера, Диадумен..."
Это описание экзамена при поступлении на факультет архитектуры и дизайна.
.
Какой Аполлон !!!??? Фасад "подольского урода" спроектирован при помощи исключительно линейки . Линейки , Карл !
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter