Китайці зацікавлені будувати "Повітряний експрес" до "Борисполя"Фото dt.ua

Китайська компанія China Railway International Group зацікавлена в будівництві рейкового сполучення Міжнародного аеропорту "Бориспіль" з Києвом.

Про це йдеться в листі компанії на ім'я першого віце-прем'єра, міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, повідомляють "Українські новини".

"Компанія зацікавлена у проекті "Повітряний експрес", що стосується будівництва швидкісної залізниці між аеропортом "Бориспіль" і Центральним залізничним вокзалом", - сказано в ньому.

Відзначається, що 24 квітня відбудеться нарада з представниками Кабінету міністрів і компанії для розробки подальшого плану дій.

Як відомо, Міжнародний аеропорт "Бориспіль" вважає необхідним будівництво рейкового сполучення з Києвом з 2020 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
Коментарі - 8
Dm Gr _ 22.04.2017 14:44
китайці на цьому тижні дали чітко зрозуміти: без захисту інвестицій від рейдерів типу Пашинського не буде вкладень і все.
Никола Коваль _ 21.04.2017 16:54
Струнный транспорт инженера Юницкого уже готов. По своим характеристикам превосходит все существующие виды транспорта. Это транспорт 21 века. 1 июля в Беларуси демонстрация готовых трасс и подвижного состава: грузового, пассажирского и спортивно туристического - скорость до 150 км.час. Идут работы над скоростным - до 500км.час. Беларусь, Индия уже сделали заказы на строительство. Многие страны собираются это сделать. Для Украины без хороших дорог струнный транспорт SkyWay это панацея.
Stepaniya Fediv _ 21.04.2017 15:39
китайці зацікавлені, а чи зацікавлені наші кіровніки?
Alex1917 _ 21.04.2017 15:34
Прикольно будет, когда во время морозов и не только китайские поезда поламаются станут и люди не попадут на рейс. Уже имеем Хюндаи. Неужели нельзя иметь дело с немцами или японцами или они откатов не дают?
Yevhenii Shcherbakov _ 21.04.2017 15:31
Oleg Vasiliev:
Ну так БАМ уже построили, реконструировать старую дорогу раз плюнуть, ведь уже есть чем возить материалы.
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter