У Кличка пояснили, чому піднімуть тарифи на проїздФото dt.ua

Київська адміністрація називає причинами майбутнього підняття тарифів на проїзд зростання цін на пальне, електроенергію, запчастини та збільшення мінімальної зарплати.

Про це на брифінгу 24 травня заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"Що нам дасть покрити це підняття? Це електроенергію, яка за період з 2015 року піднялася майже у 5 разів, а також це виплата заробітної плати КП "Київський метрополітен" і "Київпастранс", оскільки мінімальна зарплата з січня 2017 року становить 3 тисячі 200 гривень", - сказав Поворозник.

Він відзначив, що усі пільги, якими користуються кияни, будуть збережені. Крім того, зекономити на проїзді можна буде завдяки купівлі проїзних квитків.

"Проїзні квитки і поїздки у метро, придбані до 15 липня, будуть діяти до кінця 2017 року. Це стосується і поїздок у метро і поїздок у "Київпастрансі", якщо ми говоримо про проїзні", - сказав Поворозник. 

Він також повідомив, що до кінця року заплановано ввести електронний квиток на всіх видах громадського транспорту, що дозволить оптимізувати облік пасажирів. 

Після введенні в дію нових тарифів планують змінити і жетони.

Як відомо, Київська адміністрація має намір підняти ціни на проїзд у метро до 5 гривень, у наземному транспорті до 4 гривень з 15 липня.

Ірина Балачук, "Українська правда. Київ" 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ