Бондаренко пояснив, чому брав 3 відпустки: смерть і народженняФото kievcity.gov.ua

Керівник апарату Київської адміністрації Володимир Бондаренко спростував, що має підроблений диплом, та пояснив, що 3 відпустки брав з об'єктивних причин.

Про це він сказав у коментарі "Українській правді. Київ".

"Цей скандал є, але підстав для нього немає", - сказав Бондаренко.

Він відзначив, що не коментував цю історію раніше, бо мав на те причини.

"На наступному тижні я вийду і прокоментую повністю весь цей скандал. Бо немає скандалу. Точніше скандал є, а приводу для нього немає", - сказав чиновник.

На уточнююче питання, чи є звинувачення у підробці диплому повністю безпідставними, Бондаренко сказав: „"Так".   

Три відпустки у травні він пояснив сімейними обставинами.

"Розкажу. 3 відпустки пов’язані з чим? По-перше, у мене померла людина, яка останні 10 років заміняла мені батька, по-друге, у мене народився син. Зважаючи на це, на мої емоції, я зараз маю бути з родиною", - сказав Бондаренко, який по 2 червня включно перебуває у відпустці.

Як відомо, 11 травня журналісти програми "Схеми" опублікували розслідування про те, що керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра Львівського національного університету імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Слідчий відділ головного управління Національної поліції у Києві розпочав кримінальне провадження за ч. 4 статті 358 (підробка документів).

Ірина Балачук, "Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
Коментарі - 8
Владимир Бондаренко старается вести активную публичную жизнь, однако, результаты этой активности довольно удручающие. Так, чиновник не удержался и выложил в Facebook фото своей 6-летней дочери, которая держит в руках сумочку Louis Vuitton стоимостью 30 тыс. гривен.

Кроме этого, молодой глава аппарата КГГА успел запомнится своим участием в нескольких скандалах. А именно: в затягивании запуска экспертного совета по админуслугам, содействии уничтожению Быковнянского леса, и игнорировании борьбы с коррупцией в столице.

В мае 2017 года прогремел новый скандал, на сей раз связанный непосредственно с Владимиром Бондаренко. Киевляне усомнились в наличии юридического образования у главы аппарата КГГА, а также подлинности его диплома.
Возникает много вопросов к Кличку.......Не сегодня завтра пусть Кличко ответит за свою команду....И идет н.х... Уже Льоню с командой мы видели... Последователи....
Oleg Melnyk _ 02.06.2017 19:24
У момент отримання відповіді від ВУЗу - гнати в шию по статті.. Які ще питання? Не знав де взявся диплом? Бомж на вулиці намалював??
Kobel Ihor _ 02.06.2017 18:37
Гідні послідовники доктора званича
Все так як було при "Комосі",тільки зараз Кличко і де тільки знаходять цих липових спеціалістів .
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter