Три київські пляжі отримали "Блакитний прапор"Три столичних пляжі – "Дитячий", "Золотий" та "Пуща-Водиця" – вперше отримали міжнародну відзнаку "Блакитний прапор".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції роботи пляжів столиці, повідомляє прес-служба політика.

Відзначається, рішення про нагороду ухвалює незалежне міжнародне журі. Воно оцінює пляжі за 33-ма критеріями, що стосуються екологічної освіти та інформації, якості води, екологічного менеджменту, безпеки і послуг тощо. 

 

"Багато киян приходять на пляж, щоб відпочити. І кожен повинен бути впевнений, що на столичних пляжах комфортно, чисто і безпечно", - сказав Кличко.

На пляжі "Венеція" у Києві запустили роботу Лайфсейвінг клубу – першого в Україні громадського ресурсного центру для популяризації та підтримки волонтерського лайфсейвінг руху.  

 

Мер Києва також підкреслив, що загалом на пляжах облаштували 21 рятувальний пост, придбали 4 модульні туалети, відремонтували 9 вбиралень, встановили 11 дитячих майданчиків, 39 душових, 47 питних фонтанів та 8 велосипедних парковок.

Для маломобільних киян закупили 5 крісел-амфібій.

Фото kiev.klichko.org.

powered by lun.ua
Коментарі - 1
Yury Shestak _ 17.06.2017 16:36
Ну и прелестно!Украина превращается в настоящуюю европейскую страну и отрывается от ущербного ордынского и ублюдочного "руцкага мира"хама и раба...
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter