КМДА: кияни будуть з гарячою водою 26 червняФото Veralline.com

Мешканці житлових масивів Троєщина, Райдужний, Лісовий, частини Оболоні та Подолу отримають гарячу воду з 26 червня.

Про це повідомляє сайт Київської адміністрації.

"У столиці розпочали відновлення газопостачання на ТЕЦ №6. Очікується, що розгортання технологічних процесів займе 2-3 доби, а постачання гарячої води відбудеться з понеділка, 26 червня", - йдеться в повідомленні.

У КМДА додали, що "Укртрансгаз" та ПАТ "Київенерго" досягнули домовленості у питанні погашення заборгованості за транспортування природного газу.

""Київенерго" за рахунок отриманих кредитних коштів від ДП "Енергоринок" розпочало оплату боргу: підприємство здійснило першу оплату в розмірі 20 мільйонів гривень. Залишок боргу, 41 мільйон гривень, ПАТ "Київенерго" взяло на себе зобов’язання погасити відповідно до графіку", – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він додав, що КМДА гарантує забезпечити контроль за виконанням "Київенерго" взятих зобов’язань. 

Як відомо, 30 травня "Київтрансгаз" припинив газопостачання ТЕЦ-6, яка забезпечує гарячою водою Оболонь, Троєщину, Райдужний та Лісовий масиви Києва.

Компанія "Київенерго" заявила, що несе від такого відключення мільйонні збитки, а кияни можуть просидіти без гарячої води до жовтня.

Згодом Міненерговугілля дало доручення "Київтрансгазу" під’єднати до мережі ТЕЦ-6 у Києві, щоб відновити постачання гарячої води у кілька районів міста.

Міська влада сподівалася, що ТЕЦ №6 відновить повноцінну роботу до 25 червня, а мешканці Оболоні, Троєщини, Райдужного та Лісового масивів отримають гарячу воду.

Днями на під’їздах будинків з’явились оголошення від керуючих компаній з повідомленням про початок відновлення гарячого водопостачання і з проханням до мешканців перевірити, чи закриті крани у їхніх квартирах.

Тоді у КМДА повідомили, що подачі гарячої води очікують у найближчі дні.  

24 червня "Укртрансгаз" зняв обмеження на транспортування газу для ТЕЦ-6.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ