Гарячу воду киянам дадуть 27 червня, – заступник КличкаФото sekretytela.ru

ПАТ "Київенерго" зможе відновити гаряче водопостачання жителів 5 районів Києва з 27 червня.

Про це на брифінгу 26 червня заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

"У суботу було відновлено газопостачання на ТЕЦ-6. Було проведено розігрів мазутного господарства, був запущений паровий котел. Зараз відбувається підігрів системи. І завтра планується постачання гарячої води до домівок киян, які проживають на Троєщині, в Оболонському районі, на Подолі і так далі", - сказав він.

За словами чиновника, "Київенерго" сплатило на минулому тижні 20 мільйонів гривень боргу.  Ще 41 мільйон компанія має сплатити до 30 червня.

Пантелеєв запевнив, що місто проконтролює цей процес.

Він також закликав киян не накопичувати борги, щоб подібна ситуація не повторилася у майбутньому.

Як відомо, 30 травня "Київтрансгаз" припинив газопостачання ТЕЦ-6, яка забезпечує гарячою водою Оболонь, Троєщину, Райдужний та Лісовий масиви Києва.

Компанія "Київенерго" заявила, що несе від такого відключення мільйонні збитки, а кияни можуть просидіти без гарячої води до жовтня.

Згодом Міненерговугілля дало доручення "Київтрансгазу" під’єднати до мережі ТЕЦ-6 у Києві, щоб відновити постачання гарячої води у кілька районів міста.

Міська влада сподівалася, що ТЕЦ №6 відновить повноцінну роботу до 25 червня, а мешканці Оболоні, Троєщини, Райдужного та Лісового масивів отримають гарячу воду.

Днями на під’їздах будинків з’явились оголошення від керуючих компаній з повідомленням про початок відновлення гарячого водопостачання і з проханням до мешканців перевірити, чи закриті крани у їхніх квартирах.

Тоді у КМДА повідомили, що подачі гарячої води очікують у найближчі дні.  

24 червня "Укртрансгаз" зняв обмеження на транспортування газу для ТЕЦ-6.

Раніше КМДА повідомляла, що мешканці житлових масивів Троєщина, Райдужний, Лісовий, частини Оболоні та Подолу отримають гарячу воду з 26 червня.

Ірина Балачук, Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ