Київводоканал попереджає, що частині киян включив у квитанцію полив територіїФото аstromeridian.ru

"Київводоканал" у платіжках за червень нарахував жителям приватних будинків плату за воду за полив території.

Про це повідомляє сайт товариства.

"Цього місяця власники приватних будинків отримали квитанції, де окремою графою відображено плату за воду для поливу зелених насаджень, зокрема вказано суму за сто квадратних метрів території", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що плату нарахували мешканцям, які не мають лічильників, відповідно до Правил користування, відповідно до площі дворів, зелених насаджень та газонів.

"В обов’язковому порядку нарахування за полив здійснюються і тим абонентам, які не встановили лічильники, не оформили договори на отримання послуг або не надали водопостачальному підприємству документів про площу поливу та інформації щодо обсягів використовуваної води для зазначених цілей", - пояснили у водоканалі.

Начальник відділу "Київводоканалу" по роботі з приватним жилим сектором Богдан Мороз додав, що споживачам без лічильників також нададуть приписи на встановлення приладів обліку.

"У разі, якщо садиба не має площ для поливу та не має окремого лічильника води на полив, для внесення змін в розрахунки до центру обслуговування "Київводоканалу" потрібно надати підтверджуючі документи, зокрема копії з техпаспорту (першої сторінки та сторінки, де відображена експлікація земельної ділянки)", - підсумували у водоканалі. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ