Керівництву столичних ЖЕКів пригрозили звільненням за погані послугиФото kp.ua

Київська адміністрація звільнятиме керівництво муніципальних керуючих компаній, які найгірше впроваджуватимуть плани енергозбереження та надаватимуть неякісні послуги.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє сайт міської влади.

"Із 1 липня ми змушені підвищити ціни муніципальних підприємств на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій. Однак, критика в бік незадовільної якості цих послуг не вщухає із боку мешканців столиці. Ми не маємо права допустити, аби люди платили за послуги, що надаються неякісно чи не надаються взагалі. І контроль за цим буде дуже жорстким", - сказав чиновник.

Відзначається, що моніторинг ефективності роботи муніципальних керуючих компаній триватиме до кінця року.

Зокрема, перевірятимуть впровадження компаніями планів енергозбереження та обсягів споживання електроенергії, оскільки люди часто скаржаться, що керуючі компанії неефективно використовують електроенергію у місцях загального користування.

"Працівники кращих підприємств отримають заохочення, на найгірших підприємствах – будуть звільнені відповідальні за цю роботу люди", – наголосив Пантелеєв.

Як відомо, з 1 липня у Києві вступлять у дію нові, збільшені удвічі, тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій

Столичні мешканці можуть долучитися до будинкового активу і контролювати якість прибирання під’їздів та прибудинкової території.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ