Вищий госпсуд призупинив рішення про скасування заборони на торгівлю алкоголем вночіВищий господарський суд призупинив виконання рішення Госпсуду, що передбачає скасування рішення Київради про заборону торгівлі алкоголем з 23:00 до 10:00.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на ухвалу суду від 6 липня.

Відзначається, що раніше за позовом Київського обласного відділення АМКУ госпсуд Києва зобов'язав Київраду скасувати її рішення від 22 вересня 2016 року про заборону торгівлі алкоголем вночі, побачивши у ньому порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Після цього Київрада звернулася зі скаргою на це рішення в Київський апеляційний госпсуд, що відмовився її задовольнити й залишив рішення госпсуду без змін.

Тепер ВГСУ прийняв касаційну скаргу від Київради й вирішив зупинити виконання відповідного рішення госпсуду Києва від 10 квітня й постанови Київського апеляційного госпсуду від 6 червня до моменту закінчення їхнього перегляду в порядку касації.

Крім того, ВГСУ відмовив Київському відділенню АМКУ в задоволенні клопотання про повернення матеріалів справи в госпсуд.

Розгляд касаційної скарги Київради призначено на 25 липня на 10:50 у приміщенні ВГСУ в Києві.

Як відомо, 17 березня 2016 року Київрада прийняла рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями у МАФах.

22 вересня 2016 року Київрада заборонила продаж алкоголю та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі в столиці з 23:00 до 10:00. 12 жовтня це рішення вступило в дію.

У кінці листопада 2016 року суд скасував заборону на продаж алкоголю в київських МАФах.

20 грудня 2016 року Київське обласне відділення Антимонопольного комітету вже визнавало рішення Київради про заборону продавати алкоголь вночі незаконним.

10 квітня Господарський суд Києва зобов’язав Київраду скасувати її рішеннявід 22 вересня 2016 року про заборону продажу алкоголю з 23:00 до 10:00.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ